close
چت روم
فال روزانه یکشنبه 25 شهریور 1397 - 2
loading...

فال روزانه

فال روزانه امروز یکشنبه بیست و پنجم شهریور 1397 فال روزانه ؛ متولدین فروردین ماهحال و هوای امروز برای شما چندان خوشایند نیست و همه به نظرتان بیش از حد خشک و جدی شده‌اند. به دنبال پیدا کردن دلیل این رفتار آنها در وجود خودتان نباشید، شما کاری انجام نداده‌اید که باعث ناراحتی آنها شده باشد و به احتمال زیاد این رفتار آنها از مسائل شخصی‌شان ریشه می‌گیرد. در حال حاضر عشق و خلاقیت دو عامل الهام بخش هستند که در زندگی به شما انگیزه می‌دهند و اثرات بسیار مهمی دارند. شاید حتی به این مساله پی ببرید که احساساتی…

فال روزانه یکشنبه 25 شهریور 1397 - 2

dailyomen بازدید : 7 یکشنبه 25 شهريور 1397 : 11:43 نظرات ()

فال روزانه امروز یکشنبه بیست و پنجم شهریور 1397 


فال روزانه ؛ متولدین فروردین ماه

حال و هوای امروز برای شما چندان خوشایند نیست و همه به نظرتان بیش از حد خشک و جدی شده‌اند. به دنبال پیدا کردن دلیل این رفتار آنها در وجود خودتان نباشید، شما کاری انجام نداده‌اید که باعث ناراحتی آنها شده باشد و به احتمال زیاد این رفتار آنها از مسائل شخصی‌شان ریشه می‌گیرد. در حال حاضر عشق و خلاقیت دو عامل الهام بخش هستند که در زندگی به شما انگیزه می‌دهند و اثرات بسیار مهمی دارند. شاید حتی به این مساله پی ببرید که احساساتی که نسبت به یک نفر دارید می‌تواند به شما برای انجام فعالیت‌هایی که با خلاقیت همراه هستند الهام ببخشد؛ از این موقعیتی که به وجود آمده بیشترین بهره ممکن را ببرید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین اردیبهشت ماه

امروز، خودتان را از شر تمام احساسات منفی از جمله پشیمانی و عذاب وجدان رها کنید. احساساتتان را بیان کنید و چشمتان را به روی آنها نبندید، اما اسیر آنها نشوید و نگذارید دست و پایتان را بگیرند. شما امروز بسیار حساس شده‌اید؛ پس مواظب باشید به دیگران فرصت این را ندهید که به احساسات شما لطمه‌ای وارد کنند و گارد دفاعی‌تان را بالا بگیرید. البته قرار نیست برای دفاع از خودتان با کسی بجنگید؛ کافی است از افرادی که آزارتان می دهند دور شوید. ممکن است امروز با شخص بسیار جذابی روبه‌رو شوید. بد نیست جلو رفته و به نحوی سر صحبت را با او باز کنید و ببینید آیا به جز ظاهر جذابش، باطن او نیز می‌تواند مورد علاقه شما قرار بگیرد. 

 

فال روزانه ؛ متولدین خردادماه

شاید امروز دلتان بخواهد بی آنکه هیچ کاری انجام دهید فقط روی کاناپه لم بدهید و استراحت کنید. اگر کار مهم و واجبی برای انجام دادن ندارید هیچ اشکالی ندارد که سر جایتان بمانید و هر چقدر که دلتان می‌خواهد استراحت کنید. اگر ترجیح می‌دهید در خانه تنها باشید و با خودتان خلوت کنید در این مورد خیلی صادقانه به دیگران توضیح بدهید. این حق مسلم شماست که گاهی بخواهید تنها باشید. شاید زندگیتان حسادت خیلی‌ها را برانگیزد، اما خودتان هنوز هم احساس می‌کنید که یک چیزی کم دارید. این کمبود ممکن است در ارتباط با مسائل معنوی باشد و پرداختن به مسائل معنوی و حتی مذهبی می‌تواند حال شما را خیلی بهتر کند. 

 

فال روزانه ؛ متولدین تیرماه

امروز تمام سعی خودتان را به کار بگیرید که خود واقعیتان باشید و هیچ چیزی را در مورد خودتان پنهان نکنید. از اینکه در مورد افکارتان با دیگران صحبت کنید و همان چیزهایی را که در ذهنتان می گذرند را به زبان بیاورید هراسی نداشته باشید. امروز ذهن شما خیلی باز و فعال است؛ از این قدرت فوق العاده‌ای که ذهنتان پیدا کرده به بهترین نحو استفاده کرده و کارها و وظایفی که به عهده دارید را انجام دهید. اگر قرار است با عشقتان دیدار کنید بد نیست با یک لباس جدید و خیلی شیک با رنگ مورد علاقه‌تان به دیدن او بروید و حسابی به خودتان برسید تا او را یک بار دیگر عاشق و شیفته خودتان کنید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین مردادماه

در انجام کارهایتان اینقدر عجول نباشید و پیش از هر اقدامی به اندازه کافی برای فکر کردن به خودتان فرصت بدهید. امروز شما با احساسات درونی خود ارتباط خوبی دارید و این می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای باز کردن ذهنتان و از بین بردن تردیدها و نگرانی‌هایتان باشد. شما نسبت به دیگران و نیازهایشان بسیار حساس شده‌اید و همین موضوع دیگران را به سوی شما جذب خواهد کرد. شما از هدف گذاری‌های بلندپروازانه و سپس نرسیدن به انتظاراتتان خسته شده‌اید. خوشبختانه اکنون شما در وضعیتی قرار دارید که نقشه‌هایتان را می توانید به شرط داشتن پشتکار، بدون برخوردن به هیچ مشکلی به مرحله اجرا بگذارید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین شهریورماه

امروز ذهن حسابگر خود را کنار گذاشته و کمی روی احساسات خود تمرکز کنید. شما کمی نسبت به بیان احساسات خود مردد هستید و گارد دفاعی به خودتان می‌گیرید اما باید متوجه باشید که هیچ چیزی به اندازه بیان احساستان حال شما را خوب نخواهد کرد. امروز احساسات عاشقانه شما همچنان در حال اوج گرفتن هستند و از طرفی هم خیلی جذاب شده‌اید و نگاه‌های تحسین آمیز اطرافیانتان و حتی غریبه‌ها را به خود جذب می‌کنید. اگر مجرد هستید این می‌تواند فرصت خیلی خوبی برای پیدا کردن نیمه گمشده‌تان باشد، اگر هم قبلا عاشق شده‌اید و درگیر یک رابطه عاطفی هستید این فرصت می‌تواند به رشد رابطه شما کمک کند. 

 

فال روزانه ؛ متولدین مهرماه

امروز تماس خود را با دوستان و نزدیکانتان حفظ کنید و اگر دیدار با آنها برایتان میسر نیست با یک تماس و یا حتی از طریق پیامک با آنها در ارتباط باشید. شما احساس می‌کنید که از لحاظ ذهنی دچار سکون و عدم تحرک شده‌اید و بهترین دارو برای رهایی از این حالت صحبت کردن با دوستانتان است. فقط باید مواظب باشید که طوری رفتار نکنید که طرف مقابلتان فکر کند که شما فقط به خودتان اهمیت می‌دهید و به حرف‌های او اصلا گوش نمی‌دهید. امروز و تحت شرایط کیهانی موجود مردم خیلی زود عصبانی می‌شوند. مواظب رفتار خودتان با آنها باشید و در نزدیک شدن به آنها احتیاط کافی را داشته باشید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین آبان ماه

امروز کارهای شما به خوبی دارند پیش می‌روند و اوضاع به کامتان است؛ پس تا می‌توانید از این فرصت بی‌نظیری که دست داده لذت ببرید. حس ششم شما در حال حاضر خیلی خوب عمل می‌کند و می‌توانید به خوبی به احساسات دیگران پی ببرید. آنها به حمایت و همراهی شما نیاز دارند؛ پس از قدرتی که در درک احساسات آنها دارید بیشترین بهره ممکن را ببرید و سعی کنید مایه آرامششان باشید. فقط یادتان باشد که زیاد از خودتان غافل نشوید و برای خودتان و نیازهایتان نیز وقت بگذارید. شادی و بازیگوشی شما بیش از همیشه است و با شوخ طبعی خود همه را به وجد می‌آورید. دلیلی ندارد که جلوی این همه خوشحالی خود را بگیرید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین آذرماه

تردیدها و بلاتکلیفی‌های دیگران باعث شده‌اند که شما احساس سردرگمی کنید و ندانید که چکار باید کنید. شما می‌توانید با رد شدن از کنار این فراد و وضعیت‌های ناخوشایندی که به وجود آورده‌اند به خوبی از پس این شرایط بربیایید. فکر نکنید که مجبور هستید برای دست به کار شدن منتظر دیگران بمانید تا تصمیمشان را بگیرند. شما کارهای خودتان را بر اساس برنامه‌هایی که برای خود در نظر گرفته‌اید پیش ببرید. دیگران هم اگر بخواهند به موقع خودشان را خواهند رساند. شما مسئول رضایت و خوشنودی دیگران نیستید. روی کارهای خودتان تمرکز کنید و به خوشحالی و رضایت خودتان بهای بیشتری بدهید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین دی ماه

امروز بیان کردن احساساتی که دارید برای شما خیلی راحت‌تر از همیشه است. اگر حرفی برای مدتی ذهن شما را به خود مشغول کرده، اکنون بهترین زمان برای بیان حرفتان است. شما می‌توانید احساسات خود را مانند تصویری با تمام جزئیات به تصویر بکشید. حرف‌های خود را با اعتماد به نفس کافی به زبان بیاورید تا وابسته و نیازمند به نظر نیایید. در حال حاضر از لحاظ اقتصادی تحت فشار باشید و فشار ناشی از این وضعیت باعث شده که به فکر راه حل‌های عجیب و غریبی بیفتید. از دوستان و اعضای خانواده بخواهید با شما همفکری کنند و نظر آنها را در مورد راه حل‌هایی که در نظر دارید بپرسید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین بهمن ماه

آیا احساس می‌کنید که انگار امروز یک نفر منتظر فرصتی است تا شما را به دردسر بیندازد؟ اصلا جای تعجبی ندارد. شاید احساس کنید که در یک تله گرفتار شده‌اید، اما نباید تسلیم شوید، تمام تلاشتان را به کار بگیرید تا خودتان را از این شرایط نامساعد نجات دهید؛ این تنها کاری است که از دست شما ساخته است. امروز دیگران بیش از اندازه حساس و زودرنج شده‌اند و با کوچکترین حرف‌ها و شوخی‌های شما، حتی اگر از روی ادب هم باشند، ناراحت و دل آزرده خواهند شد. سعی نکنید از رفتار آنها سر دربیاورید و یا پرده از راز دلایلی که این شرایط را به وجود آورده‌اند بردارید. چند روزی دست نگه دارید تا اوضاع کمی بهتر شود. 

 

فال روزانه ؛ متولدین اسفندماه

امروز حس ششم شما خیلی خوب کار می‌کند و از لحاظ ذهنی بسیار قوی هستید. شاید دیگران به اشتباه بیفتند، اما شما خیلی خوب می توانید درست و غلط را تشخیص دهید و بهترین تصمیمات ممکن را گرفته و حتی در نقش ناجی دیگران ظاهر شوید. این قدرت ذهنی فوق العاده در تمام طول روز به کارتان خواهد آمد. شما در حال حاضر این توانایی را دارید که احساسات خود را به بهترین شکل بیان کنید و احساساتتان در هماهنگی کامل با افکارتان به سر می‌برند. اگر بخواهید به زور دیگران را مجبور به پذیرش ایده‌ها و نظرات خودتان کرده و در این باره سرسختانه پافشاری کنید ممکن است موجبات عصبانیت کسی را فراهم کنید که می‌تواند برایتان مشکل ساز شود.

 

منبع: میهن فال

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
فال روزانه ، فال روز ، فال امروز
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی