close
چت روم
فال روزانه سه شنبه 7 فروردین 1397
loading...

فال روزانه

فال روزانه امروز سه شنبه هفتم فروردین 1397 فال روزانه ؛ متولدین فروردین امروز دیگر مانعی وجود ندارد که باز هم شما را عقب نگاه دارد به خاطر اینکه ماه جدید فعال تماما مال شماست. اگر اخیرا در کاری شروع اشتباهی داشته‌اید الان بهترین زمان برای شروعی دوباره است. موفقیت تنها به کسانی…

فال روزانه سه شنبه 7 فروردین 1397

dailyomen بازدید : 7 سه شنبه 07 فروردين 1397 : 9:43 نظرات ()

فال روزانه امروز سه شنبه هفتم فروردین 1397 


فال روزانه ؛ متولدین فروردین 

امروز دیگر مانعی وجود ندارد که باز هم شما را عقب نگاه دارد به خاطر اینکه ماه جدید فعال تماما مال شماست. اگر اخیرا در کاری شروع اشتباهی داشته‌اید الان بهترین زمان برای شروعی دوباره است. موفقیت تنها به کسانی اختصاص دارد که مقاوم و ثابت قدم هستند. بنابراین از این نترسید که با تصمیمات خوب در اجتماع حاضر شوید؛ پس سخت کار کنید تا رویاهای خود را به تحقق برسانید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین اردیبهشت 

اگر شما دیشب از رویایی زنده و واضح برنخواسته‌اید خوابتان ممکن است بیشتر از همیشه شما را بی قرار کند. خوشبختانه شما قادر هستید که خود را به حرکت واداشته و امروز را به روزی پرمشغله تبدیل کنید. ماه جدید امروز می‌تواند ترس‌های ناخودآگاه شما را از بین ببرد و شما می‌توانید با آگاه بودن از آنها بر ایشان غلبه کنید. به یاد داشته باشید هر چه بیشتر فعال باشید راحت‌تر می‌توانید اعتماد به خود و زندگیتان را بدست بیاورید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین خرداد 

شرکت کردن در یک گروه فعال اجتماعی یا یک گروه سیاسی ایده خوبی به نظر می‌رسد به خاطر اینکه شما می‌توانید در این بین سرگرمی جدیدی برای خود ایجاد کنید، اما ممکن است زیاد از این کار راضی نباشید مگر اینکه تاثیر اجتماعی خوبی بر شما بگذارد. با وجود اینکه ممکن است از کار کردن با دیگران در یک پروژه لذت ببرید جایی را انتخاب کنید که در آن بتوانید نتیجه زحمات خود را مشاهده کنید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین تیر 

هدفگذاری در کار کافی نیست؛ امروز شما باید حرکت را آغاز کنید و تصمیمات خوبتان را به عمل تبدیل کنید. ماه جدید نشان شما در دهمین خانه از “شغل” شما قرار دارد بنابراین واقعا شرم آور است که با وجود این منبع قدرتمند حرکت و مسیر روشنی را آغاز نکنید. نگران نباشید که چقدر کار می‌توانید انجام دهید یا اینکه چگونه و تا کجا باید به این سفر ادامه دهید. همیشه اولین قدم است که بیشترین ارزش را دارد. 

 

فال روزانه ؛ متولدین مرداد 

ممکن است اداره کردن یک موقعیت مانند رهایی از زندان، مانند یک سناریو در برنامه امروزتان مقرر شده باشد. حتی اگر شما قبلا با اين فرضيه در محل کارتان درگیر بوده‌اید حالا راه حلی آشکار می‌شود که قبلا روشن و واضح نبود. در واقع اگر کارهای اخیر شما طبق میل و خواسته شما نبود راهی برای حل این مشکل وجود ندارد. یک فرصت به خودتان بدهید و ببینید چه پیش می‌آید. هیچ دلیل منطقی برای انتظار بیشتر برای یافتن راه حل وجود ندارد. 

 

فال روزانه ؛ متولدین شهریور 

بعضی اتفاقات هستند که سفری را آغاز می‌کنند تا جایی که تردید کردن و سوال پرسیدن مانند یک جهنم می‌شود؛ هر چه بیشتر جست و جو می‌کنید کمتر می‌فهمید؛ اما حکمت و دانایی واقعی زمانی است که شما اجازه می‌دهید این قضیه به دست فراموشی سپرده شود. لحظات جادویی زمانی هستند که حادثه تمام شود و داستان بعدی که آغاز می‌شود حوادثی از قبیل تولد و مرگ و حیات داشته باشد. ماه جدید امروز در هشتمین خانه از “احساسات تقسیم شده” شما بهتان یادآوری می‌کند که موضوعات بزرگ پاسخ‌های ساده ندارد؛ در بعضی موارد شما نیاز خواهید داشت که به موضوع بعدی بپردازید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین مهر 

ماه جدید هیجان انگیز در هفتمین خانه از “شرکاء” شما قرار گرفته است و نشان می‌دهد که شما باید در رابطه کنونی خود تغییر ایجاد کنید یا اینکه رابطه جدیدی را آغاز کنید. همچنین اتصال خورشید و ماه که با سیاره حاکم شما ونوس در یک خط قرار گرفته‌اند خشنودی و شادی را به این مدار ارتباطی می‌آورد. شاید اکنون زمان آن باشد که از سرمایه گذاری قبلی خود چه مالی و چه احساسی سود ببرید؛ به این فکر نکنید که دلایلی وجود دارند که نشان می‌دهند نباید کاری را انجام دهید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین آبان 

اگر شما اخیرا در فکر ایجاد تغییراتی در کار تکراری و روتین خود بوده‌اید امروز دیگر روز عمل است. صحبت درباره یک نمایش نیست؛ ماه جدید در ششمین خانه از “جزییات” پیشنهاد می‌کند که برداشتن قدم‌های کوچک ایده کوچکی است. هر چیزی که تولید و کارایی شما را افزایش دهد مفید است حتی ایجاد یک برنامه برای خودتان که بتوانید شروع خوبی داشته باشید؛ اما تا فردا صبر نکنید؛ شما نیاز دارید که امروز کاری برای لذت بردن از لحظه حال انجام دهید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین آذر 

شما ممکن است امسال درگیر به تعادل رساندن کار و تفریح باشید؛ با این حال ماه جدید امروز در پنجمین خانه از “تفریح و بازی‌های” شما اخیرا بر جنبه‌های روشن‌تر زندگی تاکید می‌کند. بسیار سخت است که بخواهید این روزها جدی باشید حتی اگر مسئولیت‌هایی داشته باشید که ملزم به انجام آنها باشید. اگر وقت شما رو به اتمام است خود را برای انجام دادن کار آزار ندهید و دیگر اینکه امروز کاری را ناتمام نگذارید. اما نادیده گرفتن مسئولیت‌های قبلی ایده چندان جالبی نیست؛ اگر این کار را بکنید زندگیتان به سرعت دچار مشکل و آشفتگی می‌شود. 

 

فال روزانه ؛ متولدین دی 

امروز شما آماده‌اید که در رابطه با احساسات خود دستوری صادر کنید اما بهتر است این کار پنهانی انجام گیرد تا آشکارا! با وجود اینکه شما می‌خواهید همه درکتان کنند اما بهتر است اطلاعات شخصی و خصوصی خود را تنها برای دوستان نزدیک و اعضای خانواده‌تان فاش کنید. صبر کنید تا زمانیکه شخص، مکان و وقت مناسبی برای این کار بیابید که خصوصی‌ترین اسرارتان را برای محرم اسرارتان اشکار کنید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین بهمن 

امروز ماه جدید در سومین خانه از “ارتباطات” شما قرار گرفته بنابراین آنچه که می‌گویید و فردی که با او صحبت می‌کنید اکنون بسیار مهمتر از مسائل دیگر است. شما می‌توانید اهداف خود را برای هفته‌های آینده روی یک کاغذ بنویسید .دیگران را از نقطه نظرات خود آگاه کنید و حتی دوستان و همکارانتان را با  تصمیم گیری‌های سریع و به موقع خود و برنامه‌ها و نقشه‌های منطقی تحت تاثیر قرار دهید. دلیلی برای بازگشت نیست. از اهداف خود صحبت کنید و سپس آماده باشید که آنها را به عمل تبدیل کنید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین اسفند 

شما باید از انرژی قدرتمند ماه جدید که امروز در نشان شما قرار گرفته نهایت استفاده را ببرید و آن را برای مقاصد مالی خود بکار گیرید به خاطر اینکه اتصال ماه-خورشید با ونوس مقتدر در دومین خانه از “پول” شما به ترتیب قرار گرفته‌اند. خوشبختانه شما نقشه‌ای دارید و اکنون وقت آن است که  طرح و نقشه خود را اجرا کنید؛ اما به یاد داشته باشید که مجبور نیستید برای بالا بردن درآمد و سود خود ریسک کنید؛ فقط  با حالت مثبت حاضر شوید و کاری را انجام دهید که می‌دانید شما را در راهتان موفق‌تر می‌کند.

 

منبع: میهن فال

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
فال روزانه ، فال روز ، فال امروز
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی