close
چت روم
فال روزانه سه شنبه 3 بهمن 1396
loading...

فال روزانه

فال روزانه امروز سه شنبه سوم بهمن 1396 فال روزانه ؛ متولدین فروردین ماهشما روزهای کاملا شاد و شگفت انگیزی را سپری خواهید کرد و تمام این هیجانات به خاطر روحیه شادی است که شما به تازگی در درونتان بیدار ساخته‌اید. فعالیت‌های شاد، ممکن است شما را از انجام کارهایتان باز دارد به…

فال روزانه سه شنبه 3 بهمن 1396

dailyomen بازدید : 20 سه شنبه 03 بهمن 1396 : 11:43 نظرات ()

فال روزانه امروز سه شنبه سوم بهمن 1396 


فال روزانه ؛ متولدین فروردین ماه

شما روزهای کاملا شاد و شگفت انگیزی را سپری خواهید کرد و تمام این هیجانات به خاطر روحیه شادی است که شما به تازگی در درونتان بیدار ساخته‌اید. فعالیت‌های شاد، ممکن است شما را از انجام کارهایتان باز دارد به این موضوع دقت داشته باشید. برای اینکه شادیتان دوام بیشتری داشته باشد و لذت بیشتری ببرید، بهتر است دیگران را نیز در شادی‌تان شریک سازید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین اردیبهشت ماه

شما در زندگیتان فردی مثبت بین هستید به همین دلیل با تمام مشکلاتی که پیش می‌آیند به راحتی مقابله می‌کنید و هیچ اتفاقی هر چند خیلی بزرگ باشد نمی‌تواند مانع شما شود. شما به تنهایی این احساس را در خود نگه نمی‌دارید بلکه با صحبت‌ها و رفتارهای مثبتتان این موضوع را به دیگران نیز القا می‌کنید به همین دلیل خداوند راه‌های سعادت و خوشبختی را بیش از پیش بر سر راه شما قرار می‌دهد. استدلال‌ها و آنالیزهایی که در رابطه با دیگران انجام می‌دهید یا حدس می‌زنید کاملا به واقعیت می‌پیوندند اما توصیه می‌کنیم به آنها زیاد اهمیت ندهید زیرا باعث می‌شوند که شما رفتاری ناعادلانه را پیشه خود کنید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین خردادماه

امروز ممکن است بتوانید مشکلی را در محل کارتان حل کنید و یا موقعیتی مناسب برای برتری و موفقیت به وجود بیاورید. همچنین شما می‌دانید که این بخشی از یک نتیجه بزرگتر است که برای زمانی با شما خواهد بود و برای این مشکل راه حل آسانی وجود ندارد. نتیجه‌گیری‌های شما درباره کارتان نگرانی‌هایی را ایجاد می‌کنند و دری به روی درگیری شدید عاطفی برای شما باز می‌کند. زیرکانه‌ترین سیاست شما الان این است که مشغولیت‌های خود را کمتر کنید؛ به خاطر اینکه یکباره می‌بینید که در یک تعارض قرار می‌گیرید و حتی اگر برنده باشید باعث می‌شود بازنده شوید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین تیرماه

شما امروز باید مثل کرگدن پوست کلفت باشید! برای اینکه دوستانتان بیخودی و بدون هیچ دلیل واضحی حسابی به شما سخت گیری می‌کنند. خوشبختانه اسلحه جادویی شما اینجا موثر واقع خواهد شد و آن هم توانایی شما در استفاده بهینه از انرژیتان است و این شما را از اعتراض‌هایی که در نهایت اصلا هم هیچ کاری از پیش نمی‌برند مصون خواهد ساخت. شاید وسوسه شوید که با جنگیدن از درستکاری و بی عیب بودن کارتان دفاع کنید، اما باید بدانید که درگیر شدن اصلا شما را به راه حل مشکل نزدیک‌تر نمی‌کند. 

 

فال روزانه ؛ متولدین مردادماه

امروز ژوپیتر دور بر سیاره بخت شما یعنی بهرام می‌چرخد و اگر كاری را شروع كنید یا یک رابطه عاشقانه را آغاز كنید در هر دوی این كارها موفق خواهید شد. خودتان را دست كم نگیرید، شما می‌توانید بهتر از گذشته كار كنید. اما حواستان باشد كه بیشتر از توانایی خود مسئولیت قبول نكنید. ابتدا روی اهداف خود تمركز كنید و بعد كارتان را شروع كنید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین شهریورماه

امروز ماه کامل در چهارمین خانه از “خانه و خانواده” شما مسائل آشنایی که مربوط به پیچیدگی‌های سال‌های گذشته بود را به همراه دارد. ممکن است تلاش کنید تا با شروع کردن کار و پروژه جدید فکرتان را از مسائل عاطفی و ناراحت کننده پرت کنید. احتمالا این راه خوبی است که بتوانید برای لحظاتی مسائل و تنش‌های عاطفی را از خود دور کنید. اما قادر نخواهید بود که کاملا آنها را از ذهنتان پاک کنید. هرچه زودتر بتوانید با این موقعیت ناخوشایند مواجه شوید زودتر می‌توانید به احساس بهتری دست پیدا کنید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین مهرماه

مهم نیست که از آنچه که امروز می‌خواهید چقدر آگاه هستید؛ مهم این است که به قضاوت خود تردید دارید. تجدید نظر کردن درباره اینکه تصمیم اخیرتان درست است یا نه مشکل واقعی شما نیست. مشکل ناتوانی شما در دیدن عواقب مسائل و تصمیماتی است که می‌گیرید. همچنانکه در زمان حال زندگی می‌کنید سعی کنید افکارتان را نیز در جهت وسیع کردن افق فکریتان به کار بگیرید. کوشش‌های شما نتیجه خوبی در بر نخواهد داشت مگر آنکه یک هدف مشخص در ذهنتان داشته باشید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین آبان ماه

امروز ممکن است احساس کنید که بسیار سرزنده و شاد هستید، اما الان مردد هستید که‌ آیا ترس از پذیرفته نشدن را نشان دهید یا خیر. به جای اینکه در میان عده زیادی از مردم وانمود کنید که دارای اعتماد به نفس زیادی و در میان آنها شاد و خرم هستید، سعی کنید زمان فراغتتان را با یکی دو تا از دوستان نزدیکتان بگذرانید. سر و صدای کمتر در محیط پیرامونتان باعث می‌شود تا کودک درونتان ناخودآگاه از درونتان بیرون بیاید و شروع به بازی و تفریح کند. 

 

فال روزانه ؛ متولدین آذرماه

امروز از سخاوتمندی شخص مورد علاقه‌تان بسیار شگفت زده شده و از اینکه نیازهای شما را قبل از خودش برآورده ساخته بسیار شاد خواهید شد و منتظر راهی هستید که خیلی زود جبران کنید اگر در حال حاضر شیری تنها هستید تا آنجا که می‌توانید با دیگران معاشرت کنید چرا که نمی‌دانید ممکن است در این معاشرت‌ها چه کسی را ملاقات کنید ممکن است این شخص نیمه دیگر روحتان نباشد ولی دوستی بی‌نظیر خواهد بود. 

 

فال روزانه ؛ متولدین دی ماه

اکنون کنترل کردن شرایط کنونی زیاد هم برای شما سخت نیست به خاطر اینکه شما ذاتا می‌دانید که ریسک این کار زیاد است. با وجود اینکه شما زیاد هم به صبور بودن معروف نیستید اما نمی‌خواهید با کارهای شتاب زده و عجولانه به این تصور دامن بزنید. این کار نیاز به مواظبت دارد؛ لازم است حواس خود را جمع کرده و هر زمان که احساس آمادگی کردید شروع کنید. خوشبختانه از احساسات خود آگاه بودن برایتان کافی است تا بتوانید از کارهای بیهوده جلوگیری کنید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین بهمن ماه

بر عهده گرفتن رهبری جمعی از دوستان یا همکاران می‌تواند ایده جالبی برای امروز شما باشد،‌ به خاطر اینکه آنها اعتقاد دارند شما اشتباه نمی‌کنید. معمولا تیرماهی‌ها دوست ندارند که به کسی اجازه دهند به جای آنها تصمیم بگیرید، اما حالا آرزوهای محقق نشده شما می‌تواند تاثیر منفی بر توانایی تصمیم گیری شما داشته باشد. فقط به یاد داشته باشید که پذیرفتن پند و عبرت دیگران چیزی از شما کم نمی‌کند. در نهایت، شما تنها کسی هستید که باید انتخاب کنید! 

 

فال روزانه ؛ متولدین اسفندماه

اگر شما امروز صبور باشید شانس رسیدن به اهدافتان نیز بیشتر می‌شود. ولی این سخن بدین معنی نیست که اگر گوشه‌ای بنشینید و هیچ کاری انجام ندهید باز هم به اهدافتان می‌رسید. کار کردن با آرامش و اختصاص دادن زمان بیشتری برای تمام کردن کارهایی که قبلا برایشان برنامه‌ریزی کرده بودید به معنای تنبلی کردن نیست. فراموش نکنید که هیچ نوع مانعی نمی‌تواند جلوی موفقیت شما را بگیرد. موانع فقط می‌توانند سرعتتان را کندتر کرده و به شما یادآوری کنند که باید سخت‌تر کار کنید.

 

منبع: میهن فال

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
فال روزانه ، فال روز ، فال امروز
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی