close
چت روم
فال روزانه سه شنبه 23 آبان 1396
loading...

فال روزانه

فال روزانه امروز سه شنبه بیست و سوم آبان 1396 فال روزانه ؛ متولدین فروردین ماهامروز شما پاداش بلندپروازی خود را می‌ بینید، ولی خبرهای جدیدی که شما امروز دریافت می‌ کنید ممکن است رابطه آشکاری با کارهایی که اخیرا انجام داده‌اید نداشته باشند. درهایی که معمولا به رویتان بسته…

فال روزانه سه شنبه 23 آبان 1396

dailyomen بازدید : 13 سه شنبه 23 آبان 1396 : 10:15 نظرات ()

فال روزانه امروز سه شنبه بیست و سوم آبان 1396 


فال روزانه ؛ متولدین فروردین ماه

امروز شما پاداش بلندپروازی خود را می‌ بینید، ولی خبرهای جدیدی که شما امروز دریافت می‌ کنید ممکن است رابطه آشکاری با کارهایی که اخیرا انجام داده‌اید نداشته باشند. درهایی که معمولا به رویتان بسته بودند در حال باز شدن هستند و  فرصت های زیادی به شما پیشنهاد می‌ شود. اگر چه شما بسیار مشتاق و علاقه‌ مند هستید، ولی زمانی که جواب مثبت دادید لازم است که سخت کار کنید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین اردیبهشت ماه

امروز شما وسوسه شده‌اید که از مشغولیت های اجتماعی کناره‌گیری کنید، اما به این معنا نیست که شما می‌ خواهید تنها باشید. همچنان که آرزوهای مادی شما بسیار قوی می‌ شوند، شما احساسات زیادی را که ظاهر شده‌اند تجربه می‌کنید؛ اما احتمالا شما حس و حال بیرون رفتن و یا مهمانی رفتن را ندارید. آزمایش کردن تواناییهایتان کلیدی است برای اینکه بتوانید قدرت بیانی آفریننده و پراهمیت داشته باشید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین خردادماه

شما در سابق افکاری داشتید که ممکن بود شما را به خطر بیندازد اما اکنون و در حال حاضر از این افکار رهایی پیدا کرده‌اید. شما به سادگی نگران و غصه‌دار می‌ شوید، بهتر است روی این جنبه روحی‌تان کار کنید زیرا اگر به همین روند ادامه دهید به مرور زمان دچار افسردگی می‌ شوید. برعکس شما انسان خوش‌شانسی هستید فقط شما شانس‌ های خود را به راحتی از دست می‌ دهید و حواستان به اتفاقاتی که می‌افتند نمی‌ باشد. 

 

فال روزانه ؛ متولدین تیرماه

اگر شما دیشب از رویایی زنده و واضح برنخواسته‌اید خواب شما ممکن است بیشتر از همیشه شما را بی‌قرار کند. خوشبختانه شما قادر هستید خود را به حرکت واداشته و امروز را به روزی پرمشغله تبدیل کنید. ماه جدید امروز می‌ تواند ترس‌ های ناخودآگاه شما را از بین ببرد و شما می‌ توانید با آگاه بودن از آنها بر ایشان غلبه کنید. به یاد داشته باشید هر چه بیشتر فعال باشید راحت‌تر می‌ توانید اعتماد به خود و زندگیتان را بدست بیاورید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین مردادماه

گرفتگی کامل ماه در چهارمین خانه از اصول زندگی شما می‌ تواند به عنوان نور راهنمایی باشد که توجه شما را به بنیان خانواده جلب کند. اگرچه سفر و حرکت الان در نشان شما دیده نمی‌ شود در عوض ‌شما می‌ توانید در ذهنتان به نقاط دور و ناشناخته سفر کنید. ممکن است بخواهید از فرهنگ‌ های بیگانه چیزی بیاموزید یا اینکه مایل باشید که تاریخ اجداد و نیاکان خود را بشناسید. به یاد داشته باشید نیازی به ژست و ادا درآوردن و آب و تاب دادن به ماجرا نیست‌؛ آنها فقط شما را از راه اصلی که در نظر دارید باز می‌ دارند. 

 

فال روزانه ؛ متولدین شهریورماه

امروز شما خیلی پرانرژی نیستید، برای اینکه زیاد مورد توجه واقع نشده‌اید. اما احتمالا موفقیت های مهمی ‌کسب خواهید کرد. شما اکنون واقعا آنقدر توانایی دارید که بدانید دقیقا چه حرف هایی می‌ خواهید بزنید و حتی این‌ گونه به نظر می‌ رسد که شما توانایی خواندن فکر دیگران را هم دارید. ذهن شما قابلیت‌ های خیلی بالایی دارد و بنابراین زود قضاوت کرده و عجولانه تصمیم‌ گیری می‌ کنید و به نظر می‌ رسد که اطلاعات زیادی دارید. 
 

فال روزانه ؛ متولدین مهرماه

امروز اولین کسی هستید که باید کار را رها کنید و به بازی و تفریح کردن بپردازید. به همین دلیل دیگران نمی‌فهمند چرا امروز اینقدر کار خود را خوب و با وجدان انجام می‌دهید. ستاره‌ها به شما گوشزد می‌کنند که چند دقیقه وقت خود را صرف جزئیات کار کردن کنید و چقدر بعدها شما را از دردسرهائی نجات می بخشد. بگذارید دیگران بدانند که شما قصد دارید تا مدت کوتاهی جشن گرفتن را شروع کنید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین آبان ماه

امروز ماه کامل در یازدهمین خانه از اهداف بلندمدت شما رویاهای شما را تحریک می‌ کند و به روح و روان شما نیرویی دوباره می‌ بخشند. اما همچنین آن شما را از ریسک کردن باز می‌ دارد چرا که اتصال ماه با عطارد به شما یادآوری می‌ کند که قمار و ریسک کردن یک راه میانبر است و سخت‌کوشی تنها راه رسیدن به آن چیزهایی است که می‌ خواهید. در ضمن اتصال خورشید-اورانوس ادامه می‌ یابد تا شما را با خوش‌بینی غیر منتظره‌ای وسوسه کند. به جای اینکه سعی کنید اول راه جدیدی را انتخاب کنید و بعد آن را امتحان کنید اکنون یک راه آزموده شده را انتخاب کنید.

 

فال روزانه ؛ متولدین آذرماه

امروز ماه وارد نشانه‌تان شده است و شما مهربان‌تر و منعطف‌تر شده‌اید! اما حتی اگر احساس دلسوزی و دل رحمی می‌ کنید، در حالیکه فاصله بین آروزهای ایده‌آل و موقعیت جدید خود را می‌ بینید، این حس همچنین می‌تواند باعث سقوط و تنزل شما شود. امسال شما دو راه پشت سر و دو نگرش پیش روی خود دارید که می‌ توانید یکی را برگزینید. گزینه‌های خود را به دقت بررسی کنید، شما در حالی که نسبت به وقایع روی داده واکنش نشان می‌ دهید، آینده خود را نیز انتخاب می‌ کنید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین دی ماه

اگر دیروز روز بسیار بدی را گذرانده‌اید یا دیشب اصلا نتوانستید خوب بخوابید و شب آرامی‌ نداشتید خیالتان راحت باشد؛ امروز اوضاع بهتر خواهد شد. به هر حال امروز روزی است که شما می‌ توانید با احساساتتان کنار بیایید؛ به خاطر اینکه این بهترین کاری است که می‌ توانید بکنید؛ چرا که اگر آنها را انکار کنید در موقعیت بدی قرار خواهید گرفت. از شرایط سخت و دشوار فقط به این خاطر که موقعیت ناجوری است فرار نکنید. از شجاعت ذاتی خود مطمئن شوید و بعد از اینکه احساساتتان سد راهتان شدند آنها را مدیریت کنید؛ پس صبر نکنید تا اوضاع بهتر شود؛ حرکت کنید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین بهمن ماه

امروز ماه به نشانه شما بازگشته و شما را حساس و آسیب‌پذیر كرده است، برای اینكه شما دوست دارید احساسات خود را با فرد خاصی در میان بگذارید. اما فقط در مورد بخشی از نیازها و ترس‌ های خود صحبت كنید؛ هم‌اكنون شما نسبت به واكنش‌ های بد و منفی بیش از حد حساس شده‌اید. با این وجود تا چند روز آینده اعتماد به نفش خود را باز خواهید یافت و قادر خواهید شد تا بر هر مانعی غلبه كنید. 

 

فال روزانه ؛ متولدین اسفندماه

شما از انجام کارهایی که پشت سر هم برایتان بوجود می‌آیند خسته شده‌اید. خوشبختانه با تمرکز به روی اهداف بلندمدت خود می‌ توانید قدر و ارزش لحظه حال را دریابید. اما این کار می‌ تواند یک سیاست کاملا ماهرانه و در عین حال فریبنده باشد چرا که درست نیست که آنچه اکنون اتفاق می‌افتد را نادیده بگیرید. بین کارهایی که الان در دست انجام دارید و کارهایی که قبلا شروع کرده بودید تعادل برقرار کنید و اگر طرحی به سرانجام نرسید آن را برای مدتی رها کنید تا بعدا سر فرصت به آن بپردازید. بهترین کار برای پیشبرد کارهایتان این است که به موقعیت‌ های موجود واکنش نشان دهید و مطئمئن باشید که به هدفتان خواهید رسید.

 

منبع: میهن فال

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
فال روزانه ، فال روز ، فال امروز
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی